ProSadGuru.com

Скромен чар dikorossov на

Обикновено сме обсебени от идеята за градински цветя, Холим и ги тачат. Но в нашите станции и около тях расте всички видове dikorossy, които не са по-малко привлекателни. Аз дори изрично оставя място клиринг с ливадни треви - красива! И понякога с разходка в гората или в областта влеят rastyushku - просто може да не е в състояние да ги устои.
Светлана наскоро разказа за глухарчета - позната цвете, че много по друг начин като плевел и не се възприема, и да видим колко е красива и добра! Така че аз направих малка селекция. Не е ли това прекрасно място в градината?
Това е лайка. Да, градината е по-голям, но по някаква причина не докосват душата, тъй като те, най-често срещаната терена.

поле маргаритки


Много често съжителстват с тях звънци. Когато много от тях, полето става бледа синьо. Нека тази красота е много кратък живот - след тях ще има и други цветя.

звънци

Тук ливаден здравец. В моята градина расте до папратите. И между другото, растението има лечебни свойства.

Видео: дискретният чар на печки

поляна здравец



Синя Вероника Chamaedrys - изящна и нежна, окото не взема

Вероника Chamaedrys

Името на тази крехка създание, аз дори не знам. Но е напълно запленен от нейните листенца-сърца.



Венчелистчетата Heart

Тук буйни цъфтеж toadflax. Тя не се притеснява да се издигне в близост до цветята в градината - добре, това е по-лошо от тях?

toadflax



Тук равнец. Той е не само красива, но и полезни. Herb, подправки, суровини за Горчиви - но не го изоставят в градината си?!

Видео: дискретният чар на печки. Поезия четене Дмитрий Биков и Александър Минкин

обикновен равнец

Аз равнец гъсталак съжителстват с Delphiniums и Aquilegia и кацнал в непосредствена близост до жълт кантарион - друго средство за природен аптека.

Бял равнец и делфиниум

Честно казано, тази галерия Мога да отида, за дълго време. Но аз мисля, че не е останал в някакво съмнение един - скромен чар dikorossov да украсите нашите градини не е по-лошо от лукса на градински цветя.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Красив здравецКрасив здравец
"Straaaaashno" красиви лалета"Straaaaashno" красиви лалета
Горски и полски растения в градината: Glechoma hederaceaГорски и полски растения в градината: Glechoma hederacea
Всички типове и разновидности на маргаритки и описание на лечебни свойства на лайка бульон -…Всички типове и разновидности на маргаритки и описание на лечебни свойства на лайка бульон -…
Geranium градинаGeranium градина
Какви ползи може да донесе плевелиКакви ползи може да донесе плевели
Гости от горатаГости от гората
Разнообразие от диви цветя: метличина, макове, лайка, камбанка, магарешки бодилРазнообразие от диви цветя: метличина, макове, лайка, камбанка, магарешки бодил
Моят любим невенМоят любим невен
Казват, че къщата ми - моята крепост, но моята градина - душата ми!Казват, че къщата ми - моята крепост, но моята градина - душата ми!
» » » Скромен чар dikorossov на
© 2022 ProSadGuru.com