ProSadGuru.com

Как да не се кандидатира цвете агресор?

Заради тяхната възраст, както и любопитство, аз растат всякакви растения. Подобно на много цветари, аз също често искате да видите в един или друг момент цвете, което знаех почти нищо. Същото се случи и с мен kalistegiey. Някой го е изпратил да ме семената аз засадени в началото на април в пот пет семена. Качихме се всички. Разсад се засаждат през май и е все още не знаят какво да засадят катерене. Домашни опасения за kalistegii имам от известно време са забравили, а той е нараснал с скача и границите.

Видео: Цветето на надеждата. Той влияе всеки естер на 09.13.2016

Аз обърна внимание на нея, когато тя има vymahala до половината и хвърли лилия расте наблизо.

Видео: I - агресора и Хейтър

Аз внимателно се отстранява стъблата с лилия, а до kalistegiey колче остана някъде по 1,5 м. През лятото растенията се навиват около колче, добре на цветя, а след това разпръскват семената.



На следващата година той се увеличава много семена, а не всичко там, където е необходимо, следователно, трябва да се отстрани излишъка. Но се оказа, не е толкова лесно да се отърве от kalistegii - корени отиват дълбоко в земята, и ако нарушите корен, растението се възстановява отново.

Когато Погледнете kalistegii, ти осъзнаваш, че това е една и съща Ogorodnaya "Брезата" (поветица), само Тери, както и да се отървете от него е много трудно, особено ако семето е атакуван в храстите на многогодишни цветя или корени kalistegii покълнали заедно с други растения. Те трябваше да изкопае и унищожи издънки kalistegii, и след това отново засадени.



Той има агресивни свойства и розова акация, давайки множество коренови издънки. Засаждане на тези растения трябва да бъдат далеч от другите или дори да ги изостави, въпреки тяхната красота.

Видео: Алмати жители носят цветя на мястото на полицейските смъртни случаи

След като видях в магазина семената на вечерна иглика розово - на чантата е снимка на много красиво цвете, и технологията на отглеждането четене, аз ги купих.



Семената се засяват директно в земята. Тя се изправи enotera добре, цъфтят през цялото лято. Семена от него навсякъде сеят, дори на пистата и там са се качили.

Опитвайки се да се премахне разсад, открих, че корените на силна и тяхното счупване покълнат отново. Заключения аз enotera в продължение на три години.

Затова искам да пожелая на всички цветар, нека всеки нов отглеждане цвете ви носи само радост. Но преди да купите нещо ново за вашата градина, да се знае за това растение, защото чантите не пишат със семена, е агресора. За да се отървете от kalistegii, аз трябваше да се копае много градински растения, цветя, копаят голямо количество земя.

Така че преди да пишат писма до първия импулс: "Аз искам", не мислите - и дали е необходимо да се следват всички неприятности?

Видео: За да научите как да Гончаренко "агресор" Москва услуга на долара лети. Александър Василиев



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Tsiperus семенаTsiperus семена
Хибискус Децата и техните тайниХибискус Децата и техните тайни
"Каменно цвете градина за любимата си лилия""Каменно цвете градина за любимата си лилия"
Моите красиви лилииМоите красиви лилии
Лилии и мишкаЛилии и мишка
Сини Нил водна лилияСини Нил водна лилия
Пенсионер представени река Sumy рядко лилияПенсионер представени река Sumy рядко лилия
Как да расте лилияКак да расте лилия
Изненада ЛилииИзненада Лилии
Povoy (kalistegiya: описание цвете, засаждане на Повоа, основна грижа за растениятаPovoy (kalistegiya: описание цвете, засаждане на Повоа, основна грижа за растенията
» » » Как да не се кандидатира цвете агресор?
© 2022 ProSadGuru.com