ProSadGuru.com

Daylily от Кримск

Цвете със специална, малко тъжна история. Ние живеем в Кримск приятели и ние често ги посещава, има красива природа: гори, планински реки.

Daylily от Кримск

Миналото лято, точно преди потопа, ние бяхме преминаване през тях, за кратко и с закупените продукти за вечеря. Не е далеч от старите запаси, изложени на вестника на тротоара и се продава нещо, за първи път, че отдалеч ананаси, но след това можех да видя - това е цветя. Естествено, аз веднага се втурна към нея. Тя е продавал daylilies, обаче, името на сорта, не знам, но заяви, че цветето е приказно красива. За да бъда честен, аз не ги е купил в името на красотата, и че баба не устояха на топлината, и отиде у дома си. Е, вечерта отидохме, а през нощта всичко това се е случило. Сега, поглеждайки към цветето, не можах да помогне мисля с тъга, тъй като, ако тя е била жива старата дама? Сега цвят ми се струва, някои траур ...
Къщата, или по-скоро, бившия дом на нашите приятели

В дома на свой приятел почти се срина, добре, че е оцелял всички!

градина



Ето как изглеждаше преди градината добре поддържан и чист.

там Ока



Гараж е и Волга ...

Като по чудо оцелява!



Като по чудо оцеля петел, мокро, но все още пее!

помощ

Живеем богат живот, но веднага се събира всичко възможно, колата (ние бяхме тогава жигули 12) е напълно заредена с питейна вода, мляко, хляб, свещи, добре, с всичко необходимо и съпругът й веднага се втурнаха на приятелите.




Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Зимните цъфтеж на клематисЗимните цъфтеж на клематис
Daylilies в градината и отглежданетоDaylilies в градината и отглеждането
"Каменно цвете градина за любимата си лилия""Каменно цвете градина за любимата си лилия"
Нарцис изпълнен разцъфтя, но не и доволенНарцис изпълнен разцъфтя, но не и доволен
Щети от аварията в кладенецаЩети от аварията в кладенеца
Далия сортове Galerie БелиниДалия сортове Galerie Белини
Може ли да кажете името на цветето и грижаМоже ли да кажете името на цветето и грижа
Надявам вила лятоНадявам вила лято
Глоксиния императрица и бегонии от семенаГлоксиния императрица и бегонии от семена
Е, аз наистина отиде на вятъра приятелка! Е, тук те са ми чисто новЕ, аз наистина отиде на вятъра приятелка! Е, тук те са ми чисто нов
© 2022 ProSadGuru.com