ProSadGuru.com

Съвети Людмила Бяла

Видео: Съвети Людмила White. част №2

Съвети Людмила БялаЛюдмила White - художник, дизайнер пейзаж и собственик на градината към северозападната част на Московска област. Парцелът от 18 декара, разположени в близост до Москва Околовръстен път, заобиколен от къща населени места. Garden Възраст - 18 години. Работата започва преди 13 години. Характерът на градината - скромна градина, където дизайнер пейзаж е почивка от работа.

Видео: В търсене на рая sada_2010. Коментар Людмила Бяла

  • В сърцето на градината трябва да бъде стабилна и не рядко, топлина, любов растения - подслон за зимата половината сечение твърде неприятен. Въпреки, че понякога, разбира се, е трудно да се устои на изкушението да си купя нещо необикновено. Преди девет години съм засадени храсти граница в малък стрък mericariae lisohvostnikovoy. Продавачите ми обеща процъфтяващ дърво с шестдесет издънки и завистта на всички съседи. Трудно е да се каже какво аргумента действал повече. Днес, от стречинг над два метра цъфтящи храсти не може да премине равнодушно.
  • Рамката винаги получавате най-декоративни площи, но не се ограничават до градината. Не претоварвайте пейзажа, макар и наситени цветни групи се балансират от естествен зелен kuschami. В момента има кътчета, където, ако е необходимо, могат да бъдат намерени на коприва борш на май.

Видео: Людмила Бяла



  • Архитектурни форми на собствените им ще направят градината по-комфортен. Пейки, бели, в тона на къщата, под перголи клематис направени ръцете на баща ми.






Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Стилове градинаСтилове градина
Изложбата "Всичко за разпит"Изложбата "Всичко за разпит"
Парцел от Людмила Ивановна!Парцел от Людмила Ивановна!
Киев пейзаж Club проведе традиционната среща на територията на цвете шоутоКиев пейзаж Club проведе традиционната среща на територията на цвете шоуто
Защо имаме нужда от дизайнер пейзаж?Защо имаме нужда от дизайнер пейзаж?
Сбогом танцува Есенна топка хризантеми на Nikitsky ботаническа градина (КримСбогом танцува Есенна топка хризантеми на Nikitsky ботаническа градина (Крим
Къде да уча ландшафтен дизайн?Къде да уча ландшафтен дизайн?
Повечето зърнени култури: ЕкспертизаПовечето зърнени култури: Експертиза
MericariaeMericariae
Имате нужда от озеленител?Имате нужда от озеленител?
» » » Съвети Людмила Бяла
© 2022 ProSadGuru.com