ProSadGuru.com

Лили красиви цветя !!!

Цветя растат в продължение на дълъг период от време, във всяко цвете поставя сърцето си и любовта. Имам много сортове, както в градината, а в къщата. Днес искам да ви кажа как да се грижите правилно за изключително красива, по мое мнение, лилия цветя. Отглеждането на тези цветя не са, не е толкова сложно, което трябва да знаете няколко важни неща, а вие имате на място такава красота разцвета на подобни цветове ме сега.

- Изберете винаги е много слънчев и топъл и място на вашия сайт. Не забравяйте да плодородна почва, ако е необходимо, трябва да добавите компост.

- Трябва да се помни, че за да зима на това място имаше много сняг, и изворна вода не стагнира върху него, тъй като кремовете не обичат и крушки могат да умрат.

Видео: ЗА ВАС! Прекрасни цветя лилия!



- Ако засадени първата година от тези цветя у дома си, погледнете как те ще растат, и това е, което най-големите цветя и силни стъбла прави. Ако всичко, така че те засадени на мястото си и те се нуждаят от най-малко грижи.

- Не забравяйте да изхвърлите лилия наркотици Максим преди леторастите се появяват на повърхността на почвата и в средата на септември. Това ще ги предпази от гниене и гъбични заболявания и обеззаразяване на почвата.

Видео: Съживяване на лилии и Serpentine "нашествия" Кефалония / 2009 /



- Не и когато не режат крем за букет напълно. Не забравяйте да оставите някаква част от стъблото, това ще помогне на кремовете за следващата година по-богато цъфтящи.

- Ако сайтът ви малко сняг и студена зима винаги се нуждаят от допълнителна покриване мен, тъй като е добре изсушени листа и полиетиленово фолио, което е достатъчно, без значение какви са били замразени.

Видео: Лили гама земеделски техники и MPEG2 АРХИВ PAL



Това е всичко, което трябва да знаете, и не е трудно да се изпълни. Какво би тези прекрасни красота на цветята доволен ли цъфти и техния аромат.



Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Как да расте лилии в странатаКак да расте лилии в страната
Лили - Градина кралица!Лили - Градина кралица!
Засаждане на лилии в градинатаЗасаждане на лилии в градината
"Каменно цвете градина за любимата си лилия""Каменно цвете градина за любимата си лилия"
Характеристики на пролетното засаждане на розиХарактеристики на пролетното засаждане на рози
Лили в цветната лехаЛили в цветната леха
Наистина искам да напусна лилияНаистина искам да напусна лилия
Бяла лилияБяла лилия
Как да расте лилияКак да расте лилия
"Аз съм Лилиите прозореца""Аз съм Лилиите прозореца"
» » » Лили красиви цветя !!!
© 2022 ProSadGuru.com