ProSadGuru.com

Градините на Чешката република: Garden Милано odvarki

Garden Милано OdvarkiТази градина е сгушена между горички и ливади, и ако не знаете пътя до него, може да се потопите за дълго време, за да намеря своя път. Такава е природата на гостоприемника: той се нуждае от пространство, пространство, обхват, а съседите не го правят задължителни. Затова Odvarka Милано е създал истински чешки селце в покрайнините на борова гора.

- Бан Odvarka, не се страхуваш? Около че няма жилища за км. Silence. Не са съседи. Ограда номинална.

- Защо трябва да се притеснявам? Имам нужда от градина. Тук, идеалното място за него: гората, от една страна, той защитава градината от ветрове и служи като фон. От друга страна, пространства на полета - също е фон, но различен план. И има много земя - 30 дка. Мога да си позволя да правя това, което искате. И ако стане близък, аз ще взема друг.

Garden Милано Odvarki

- Какви са характеристиките на това място? Предимствата и недостатъците?

- на земята не недостатъци. Тя е красива винаги. Желанието ни е да не съвпадат с неговите възможности. Ако знаете от каква стойност да притежава, може да се размножава и шоу. Чрез сайта си течеше естествен поток. Ето защо, на земята е много влажно. Вероятно много тези земи, не би искал. Реших, че не е по-неблагоприятно положение, и достойнство. Разширена канал в една от неговите части, а другият прави езерото. В момента той заема почти една трета от градината. Получавам по-заоблени запетая с плавни контури глинени банки. Тя попада малко изкуствени потоци, поточета и реки суха.

Garden Милано Odvarki

- В нашата страна, наскоро много популярен мостове дъга. Смятате ли, през моста рекичка калибрира нормално стрейт флъш с тревата. Защо не се направи по-красива?

- На моста ходим, да кара колело количка заредена с камък. Мисля, че ако мостът се използва за живот, а не е инсталирано като набор, той първо трябва да бъде удобно - достатъчно широк, за да ходи и да носи товара, но ако го използвате през зимата, а след това да се измъкне. Удобно и здраво направени неща, като правило, и красива. Въпреки това, най-често дискретен лаконичен красота на полезност. Толкова просто мостове на небоядисана дърво на изхода на дълбочината на езерото. Къде можете да седнете с въдица и ако ви омръзне от каменните работи.

Garden Милано Odvarki

- Дървени гние и се разваля бързо. Как успявате да я запазите?

- I лечение на дървени конструкции безцветно антисептични. С него на дървото вече поддържа неговите свойства, не се разпада, той не се страхува от гъби. Само под влияние на слънцето променя цвета си, но това е просто красива. Но дънери&hellip- живеят натурално дърво на живота: възраст и да стане разпад. Сред камъните това ще става малко по-дълго, отколкото в горската почва. И аз винаги може да ги замени с нови, това е просто украса.

Видео: Детски градини в Словакия

- втори човек от дърво - мулч. Кори и дървесен чипс са павирани пътеки и zamulchirovat засаждане на дървета. Какво е по-добре: да лае или чипс?



- Веднага след дъмпинг изгодна изглежда кора: тя кафяв нюанс, изглежда благородна. Чипове и запалка. Но с течение на времето, и кора, както и дървени стърготини sereyut, и от няколко години вече, и не може да ги различи с няколко стъпки. И по отношение на ползите за разтоварванията на суша и няма разлика изобщо.

Garden Милано Odvarki

- Никога не съм виждал боядисват чипове в Чехия градини. Защо не го използвате?

- смее? Как си представяте естествена градина и особено градината с такъв материал? Това е абсолютно невъзможно!

- Значи ти си пълен естественост?

- Да, когато е възможно. Мисля, че най-добрите естествени материали не са измислили нищо.

Garden Милано Odvarki



В Пан Odvarki ли хоби: той прокарва дървени фигури на птици, животни и насекоми в пълен размер. За своята колекция от пеперуди не е заловен нито едно живо и птици на пейката, ако случайно излетя от градината.

- Вашите алпинеуми изглежда перфектно. Каква е тайната? Рядко се разглежда като хармонична структура.

- Първият ми точилка, аз не бих казал, абсолютно перфектно. Сега сложих друг скъпоценен камък. Но в съществуващата градина, за да не е много сръчни градинар растения идват: те се разширяват и да се скрият недостатъците. Така че аз имам: големи заводи в близост не винаги е правилно полагане. Тук, в Чехия, ние се учим как да се положи камъка от природата. Ние всички камъни, различни видове, различни цветове и форма на парчетата. Най-изразителен камък - плоска. Тъй като е по-лесно да се работи, да добавяте слоеве, както в тази скала, прави етап песен. Обикновено има плосък шисти или варовик. Последното е много обичан от много растения го предпочитат.

Garden Милано Odvarki

Видео: Сингапур | Tropical Park "Градини в залива" | Градини в залива Сингапур

- Възможно ли е да се използва различен камък в градината?

- Вие можете. Но райони с различни видове трябва да бъдат отделени визуално. Различните части на моята точилка, съставени от различни скали. Целият този масив от гранит и варовик. Но те са в различни ъгли. Освен това, макар че той е различен камък, той е почти същия нюанс. Не е отхвърляне.

- И така, че един хълм и гранитни камъни и плочи?



- Смятате ли, че това се случва в природата? Rock градина - естествен строителство. Ето, виж, на пистата не е направен от дялан камък, а на рязан гранит. Опитвах се да се изгладят дисонанса чрез пълзяща разновидности на смърч Formanek, ако естествени скални изходи и кацане слотове на младите. Това помогна малко, но камъкът от същия тип с точилка би било по-подходящо.

Видео: Шри Ланка | ГРАДИНИ от подправки | PEPPER | кардамон | ВАНИЛИЯ | Ананас

Garden Милано Odvarki

Гората на вратата, като че ли част от градината и расте в нея. Тази техника - назаем пейзаж - с помощта на опит на проектанти. Тук бреза, на брега на езерото е отразено и от бял хобота на бреза горичка в далечния и висококачествени борови и елхите да изглежда все едно е самостоятелно засяване от борова гора зад оградата. Не се на оградата, и вие не може да каже къде свършва с градина, където започва природата.

- Вашата тревна площ е същата гладка и зелено като полетата в страната!

- И това не е тревна площ. Там, зад езерото, това е просто една поляна. Ние го косят от време на време, не толкова често, колкото на поляната в близост до къщата. Налице е необходимо да имате морава с къса трева. И тук, в периферията, като преход от градината на околното пространство, както и повече от достатъчно, за висока трева. Ние просто трябва да се запази гладка и чист.

Garden Милано Odvarki

- В градината му липсва един важен елемент. Плевели.

- Да, тук е пълно с тях! Не ми харесва плевене. Много по-интересно да се създаде нещо или да садиш. Ето защо, от самото начало се опитвам да правя всичко, така че плевели не се появяват или са трудно да расте. В крайна сметка, те растат най-добре на празен терен. И в моята градина не е така. И природата не е празен почва: върху него или нещо расте, или нещо такова е. Така че тук: камъните са положени един до друг, растенията се засаждат в тесните джобове и цепнатини, и на други места са покрити с мулч. Аз използвам в алпинеуми фрагменти от същия камък, от които те са съставени, и рок пръстта. И плевелите не растат, а на повърхността не се размиват, и по-малко поливане е необходимо. И под моята борова кора, дебел слой. Дори и да има нещо в него расте, то е много лесно да се извади. И в гората до къщата под боровете и елите същите плосък космически без растения, но има всички мулч природата - игли. И, разбира се, аз напълно се отървете от плевели преди изграждането на нова точилка. И не забравяйте да косят тревата всичко. Тогава има само зърнени храни, но те не са sornichayut. Това е само на маргаритки на поляната има, но те са толкова сладък, нали? И да не пречи.

Garden Милано Odvarki

Видео: Сватба в Прага, в градините на двореца. Елдар Benoit оператор

- Изграждане става?

- Да, имам много планове. След всички слайдове са изградени, за да ги постави в централата. Аз съм се интересуват от всички видове нови, за тях ние се нуждаят от нови места. Разбира се, аз ще оставя няколко тревни площи като фон за събиране, но под камък с течение на времето ще има повече пространство. Хайде няколко години, за сравнение! Събрах много див люляк пълзящи флокс, Levisa, penstemonov и тинтява. Но сега има нови растения от други страни. Аз ще ги опитам.

Garden Милано Odvarki

Градинарски тайни от Pan Odvarki:

  • Обилното мулч от кора или дървени стърготини в иглолистни насаждения и цветни лехи и чакъл и баластра в алпинеума;
  • Внимателно подготовка на почвата преди засаждане;
  • Редовни косене тревни пространства.


Споделяне в социалните мрежи:

сроден

Garden път с глухарчетаGarden път с глухарчета
Боядисване на оградаБоядисване на ограда
Проектиране вътрешен двор с градинаПроектиране вътрешен двор с градина
Пейзаж: област и областта - пространствено мисленеПейзаж: област и областта - пространствено мислене
Огънят унищожил 60 хектара гориОгънят унищожил 60 хектара гори
Русия Gardens: градина Катрин BarinskajaРусия Gardens: градина Катрин Barinskaja
Единството на жилища решения стил и градина около негоЕдинството на жилища решения стил и градина около него
Пейка - Градина ДекорацияПейка - Градина Декорация
Раздел планиранеРаздел планиране
Как да се създаде една италианска градина в малко пространствоКак да се създаде една италианска градина в малко пространство
» » » Градините на Чешката република: Garden Милано odvarki
© 2022 ProSadGuru.com